bo ja bez ciebie nawet nie wiem jak żyć

Podobne podstrony
 
Miłosne. Bo Ja bez Ciebie zgine, bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak zyc! Cala noc chyba minie nim spotkam Cie znow. Prosze Cie, blagam Cie wroc! 1 Cze 2010. Bo ja bez Ciebie zginę. Bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak żyć. Sto lat być może minie. Nim spotkam Cię znów. Proszę Cię. Błagam wróć. Jak to było, gdy miałem dwadzieścia lat. Bo ja bez ciebie zginę, bo ja bez ciebie nawet nie wiem, jak żyć. Sto lat być może minie, nim spotkam cię znów. . Ja kto było, gdy miałem 20 lat. Refren2: Bo ja bez Ciebie zginę. Bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak żyć. Sto lat być może minie

. Bo ja bez Ciebie zginę, Bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak żyć. Tyle chciałem Ci dać Deszczem kwiatów okryć Cię Czasem porwał mnie wiatr.
21 Lip 2010. Bo ja-bez Ciebie zginę, Bo ja-bez Ciebie nawet nie wiem jak żyć. Sto lat, być może minie, Nim spotkam Cie znów. Twoich dłoni szukałam i Twoich ust. Bo ja bez Ciebie zginę. Bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak żyć. Sto lat być może minie. Nim spotkam Cię znów.
21 Sty 2010. Fotoblog secret74. Flog. Pl. Bo ja bez Ciebie nawet nie wiem. Jak żyć. żebyś zawsze był. Kocham Cię. . Gdy bliskim staje się być? Dlaczego człowiek kochający człowieka, bez Niego nie umie żyć? z Tobą czuję się jak w niebie, bo ja kocham tylko Ciebie. " Dlaczego, więc nawet nie próbuję stanąć do walki z Twoim sercem? Prawdę mówiąc, nie wiem sama czy jestem przez Niego kochana. i nie wiem sama dlaczego. Nie umniem żyć bez Ciebie-teraz dobrze to wiem: Nawet nie może słuchać jak my za sobą rozmawiamy, bo ja szlak trafia. i dobrze-niech ją trafia. Bo ja bez Ciebie zginę. Bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak żyć. Sto lat być może minie. Nim spotkam Cię znów. Proszę Cię. Błagam wróć. Bo Ja bez Ciebie zginę, bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak żyć! Cała noc chyba minie nim spotkam Cię znów. Proszę Cię, błagam Cię wróć!

Powiem Ci teraz, już się nie wycofam, bo wiesz ja Cię bardzo kocham. Moje życie bez Ciebie, nie jest życiem. Nawet ja sama bez Ciebie, nie jestem.
Nawet się nie przyznałeś. Lecz i tak o wszystkim wiem. Zostawiłam Cię. Dlaczego kobieta nie może znaleźć faceta, który ją rozumie, ma dobry gust, jest wspaniały i. Bo brakuje Cię zawsze wtedy, gdy najbardziej na Ciebie czekam. Aby Ci pokazać, że umiem żyć bez ciebie! poniedziałek bez Ciebie. Bez Ciebie nie potrafię żyć, bo Ty i ja to wspólny świat. Wiesz, że zawsze mówiłem nie. Teraz powiem całą prawdę, nawet to, że kocham Cię.

Bez Ciebie mój świat jest niczym z każdym dniem kocham Cię coraz bardziej: Nawet nie wiesz ile dla mnie znaczysz całe me życie teraz chce poświęcić. i sprawki się troszku skomplikowały bo ja zawaliłem semestr nie będę się tu. że warto żyć nawet w najsmutniejszy dzień. " Dla mnie nie musisz być nieomylny, bez błędów ani doskonały, bo: Ja przecież Ciebie lubię! " Phil Bosmans. Nawet nie wiesz, ile jest w Tobie siły. Nie wiesz, ile możesz znieść i ile jeszcze dla Ciebie przygotowano. Nigdy nie spotyka nas większe nieszczęście. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać. Czuła się przy nim tak wyróżniona i tak. Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszę, że znam Ciebie. Po co im Ty? Oni nie mają czasu na Ciebie. Myślą o sobie bez przerwy. 2 Mar 2010. Bo ja wiem, po prostu wiem, że nie mam tyle odwagi. a może nawet nie tyle nie wiem, co nie chcę. Bo bez Ciebie żaden porządek nie ma sensu. Wiedziałam, co mam robić, jak żyć. a teraz? Teraz już nie ma tak. 26 Paź 2007. Boli wiesz? Bo ja wciąż mam wrażenie, że to tylko zły sen i że niedługo. Boje się, że już nawet o mnie nie pamiętasz. a ja? Ja bez Ciebie nie daję sobie rady. Nie umiem tak żyć. Bez Ciebie wszystko straciło sens. Ja to wiem" życie jest piękne tylko ludzie są podli" mnie nie obchodzą inni tylko ta. Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz kto może się. Zostań bo bez Ciebie już nie umiem żyć! Moje życie bez ciebie-nie jest życiem nawet ja sama bez ciebie nie jestem sobą! Lecz wiem, że jest to coś przykrego. Przykrego, bo nie wzajemnego.

16 Lip 2010. Ja nawet nie chce myslec za co ja ksiązki kupię. Piszę ten list, bo chcę, żebyś wiedział jak bardzo przez Ciebie cierpiałam. Nie wiem dlaczego Cię pokochałam, Dlaczego sercu bez Ciebie źle. Moje życie bez ciebie-nie jest życiem nawet ja sama bez ciebie nie jestem sobą! Smutno mi bez Ciebie jak rybie bez wody bo w naszej miłości są różne przeszkody! Nie warto, nic nie warto, nawet żyć nie warto. Nie, żyć może i warto. Ja bez Ciebie żyć już nie, nie mogę. Wiesz, myśl nagle bez Ciebie traci sens. Ja wierze w Anioły, bo wiem, że one mnie otaczają zewsząd, są przy mnie zawsze. Wiecie, że istnieją ludzie, którzy chcą tam żyć, bo doceniają tamtejszą kulturę. Ludzie zwalniani są bez żadnych uprzedzeń. Nikt się nie tłumaczy. Ghostface, tak przeglądam sobie wystawione przez Ciebie komentarze i. i okej moze jestem nawet, ale ja nie wiem serio gdzie wy chodzicie i z jakiej.


Dziś już wierzę, że muszę tu być, choć bez miłości trudno jest żyć. Chodź ze mną, choć sama nie wiem dokąd. z mych tęsknot ciebie znam. Skoro nie wierzę nawet sobie, komu mogę zaufać. Łzy płynęły, a ja szeptałam: ' Przepraszam. Nie chcę inna być, nie chcę lepsza być, bo nie będę to już ja.

' ' Wiesz co jest najdziwniejsze? Nawet sie tego nie spodziewałem ale już w. " a ja kocham Ciebie Bo jest mi z Toba jak w niebie. i bez Cieie życ nie mogę. Lecz wiem, że jest to coś przykrego. Przykrego, bo nie wzajemnego. Moje życie bez ciebie-nie jest życiem nawet ja sama bez ciebie nie jestem sobą! Zrobiłam chyba wszystko, co było w mojej mocy i nawet nie żałuję tych kilku. Bo ja naprawdę nie wiem. w mojej głowie kotłują się różne pomysły i scenariusze. Chociaż życie bez Ciebie wydaje mi się być pogrążone w mroku, to. Bo ja bez Ciebie zgine, bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak zyć.* Bo ja bez ciebie umrę, bo ja bez ciebie nawet nie wiem jak żyć. Oryginalny, duŻe litery, małe litery, Jak w zdaniu, Pierwsze Litery Duże, FaLoWaNy TeKsT.
27 Sty 2010. Nie będzie nas. Już na zawsze zostaniemy ja i Ty. Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie. Bo jestem w stanie oddać Ci się całkowicie. Można nawet powiedzieć że. Mogę poświęcić dla Ciebie moje życie. Ale. . ja wiem dlaczego dlatego, Że nikdy nie miaŁam chŁopaka i siĘ boje go. Nawet siła zła. Nie rozdzieli nas dopóki życie trwa, życie trwa. Ciężko mi bez Ciebie bo ciągle za Tobą tęsknie, ciągle myśle czy kiedyś się. Bo Ja bez Ciebie zgine, bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak zyc! Cala noc chyba minie nim spotkam Cie znow. Prosze Cie, blagam Cie wroc! ~ artur. Zasnąć nie mogę, bo jest mi ciężko, Bo czym jest życie bez Ciebie? Kiedy nie ma Ciebie, Smutno płynie czas. Nie ma gwiazd na niebie, Nawet księżyc zgasł. Powiem Ci teraz, już się nie wycofam, bo wiesz ja Cię bardzo kocham.
Nie bój się nic, ja pamiętam nawet gdy wokół zaciska się pętla. Dziś już wytrzymam bez Ciebie. Bez czułości okazywanych publicznie. Bo w gruncie rzeczy przez te. Bo nigdy Cię nie opuszczę, wiesz? Szukałem Cię przez cale życie. 10 Kwi 2010. Kocham Ciebie mocą całą ale to mi jeszcze mało. Nie wiem jakiej. w głowie, Kocham Ciebie ile sił nawet gdy nie będę żył bo w pamięci mej. śnią i tyle tylko Mogą bo ja tu trzymam wartę nie ma żadnych Zmian ja tu. Kwiat bez wody wiednie, Ja bez Ciebie tez. Nie moge zyc bez Ciebie, nie moge spac. Nie jem sniadania, bo mysle o Tobie. Nie jem obiadu, bo mysle o Tobie. Nie wiem dlaczego Cie pokochalem, dlaczego sercu bez Ciebie zle, dlaczego serce. Milosc jest piekna, nawet przyjemna, lecz tylko wtedy, kiedy wzajemna.

. Bez Ciebie mój Tuniu niedożyje rana. Błagam jeszcze mnie nie skreślaj. Wiesz jak trudno się uczyć, pracowć i żyć gdy się kogoś kocha nie.
Kocham ciebie jaką jesteś, kocham ciebie nawet we śnie. Zawsze kochać będę ciebie. Bez ciebie byłbym niczym. Utrzymujesz w sobie wszystkie moje nadzieje i marzenia. Powiem ci teraz już się nie wycofam, bo wiesz ja cię bardzo kocham. Że bić dla Ciebie zaczęło, żyć przy Twoim chciało. Bez ciebie nie potrafię już prawdziwie się uśmiechać, Pozostaje mi jedynie w smutku umieraĆ! Nigdy nawet nie miałem zamiaru tobie łgać, Zawsze chciałem o ciebie tylko dbać. że ja nie mogę Cię stracić, że bez Ciebie już nie mogę żyć. Teraz błagam o wybaczenie, bo wiem że o więcej już nie mogę.

19 Lut 2010. Chodzą również faceci z bronią, i nawet strzelają do przypadkowych ludzi-wystarczy. Wyłącz na chwilę emocje, bo ja nic do tego biedaka nie mam. Nie wiem czy wiesz jak wygląda życie policyjnej rodziny, i nie mam tu na myśli. Zrobil to na co Ciebie pewnie nigdy nie bylo i nie bedzie stac. Bo Ja bez Ciebie zgine, bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak zyc! Cala noc chyba minie nim spotkam Cie znow. Prosze Cie, blagam Cie wroc!
17 Mar 2010. Jestes mi potrzebny. Bez Ciebie moj swiat umiera! nie wiem jak. Nauczyles mnie co to jest szczescie-jak żyć pełnia zycia; cieszyc sie nawet z malych rzeczy. Bo ja uczę się latać, bo nie pamiętam już smaku skrzydeł.

5 Kwi 2010. Kiedy ja spróbuje poniżyć ciebie zignoruj to. Bo przecież wiem tylko to co. Miłość potrafi znaleźć droge tam gdzie nie ma nawet ścieżki! " Nie szukaj Kogoś z kim możesz być-lecz Kogoś bez Kogo nie możesz żyć"

Opisy Miłość zraniona: ktc żyć jaz wiem nie nawet Ciebie bez ja bo zginę Ciebie bez ja bo. Bo ja bez ciebie zginę, bo ja bez ciebie nawet nie wiem, jak żyć. Sto lat być może minie, nim spotkam cię znów. Proszę cię, błagam, wróć

. Nie da się bez nich żyć? Zastanowiłeś się kiedyś czy aby napewno? Wiem ze nigdy nie odzyskam Cie na zawsze juz bez Ciebie serce moje. p. S& lt; & lt; Kasiu przyjdz dzis do mnie bo ja dalej mam szlaban. Się usmiechem na twarzy-tak bardzo jestem Ci wdzieczna że nawet nie wiem jak to wyrazic!
Może nie wiesz co chcesz robić? To bardzo zaniedbywany temat i dlatego. Być uczciwym w stosunku do innych ludzi, nawet jeśli czasem może to być niewygodne. Jak naprawdę chciałbyś żyć, to jest duża szansa, że doprowadzi to u Ciebie do. Bo ja swoj czas utrcilem: ale to bez znaczenia poniweaz zawsze jest.
Bo żyć trzeba zgodnie z własną naturą gdyż w przeciwnym. Nie zależy mi, a nawet nie chcę aby ktoś wiedział, że w naszym łóżku sypiają dwie. Ja nie potrafię jej powiedzieć że ją kocham a tak w ogóle to nie wiem czy. Ja czułam, że bez niej nie mam już życia. Kilka dni później przyjechała do mnie do domu.

14 Lip 2010. Nie wiem jak to wyjasnic i z czym powiazac, ale zrobilo mi sie to po operacji. Mysle, ze ciezko byloby mi z tego wyjsc bez pomocy lekarza. i ból leżałam tydizen w łózku bo nei mogłam stać nawet problem z. Życie pod kloszem. 95. 2010-07-17 00: 23: 09 ~~ja. Dla ciebie homeopatia, spróbuj!

Ty wciąż nalegasz, a ja odmawiam, Bo dalej nic nie wiem i się obawiam. Już się nie boję bolesnej ciemności, już nie boję sie bólu, nawet życia zawiłości. Duchu Święty-ścieżko życia, bez Ciebie nie było by mojego bycia.

. Po prostu zmarnowałam mu życie, sprawiłam, że będzie cierpiał. ja doskonale cie rozumiem i nawet wzruszylo mnie troche wto o czym napisalas. Ciesz się że nie znam cię osobiście bo nie wiem jak bym postąpiła.

9 Sty 2010. Cholera jasna… nie wiem co się dzieje… wczoraj był konkurs recytatorski… bez odbioru (czyli nie odpisuj): Da, gwoli scislosci. a ja nawet nie mam wyrzutow sumienia bo moglysmy chociaz byc przyjaciolkami, cokolwiek ale nie. ja. Nie mam sił przez ciebie żyć. Zrujnowałaś mnie.
Nie zmieniaj się wtedy ja się nie zmienię. Proszę wróć bo bez Ciebie nie daje rady. Kochaj mnie. Wiem, bez Ciebie nie zasnę/x2. To o Tobie myślę, gdy otwieram oczy nam nad ranem. Tylko z Tobą chce żyć, bo bez Ciebie zamarznę. Kochankowie, których nawet śmierć nie rozdzieli, Tak myśleli chodź rodzice wciąż. Moje serce, bo żyć bez Ciebie nie mogę. Czy wiesz co to jest miłość? Słowo, myśl, pocałunek namiętny? bo wiesz, ja też, mam wesz i jak mnie zaraz nie podrapiesz. Nawet nie wiesz kotku miły, ile wdzięku w sobie masz. Ile . Moje serce, bo żyć bez Ciebie nie mogę. Czy wiesz co to jest miłość? Słowo, myśl, pocałunek. Bo wiesz, ja też, mam wesz i jak mnie zaraz nie podrapiesz. Nawet nie wiesz kotku miły, ile wdzięku w sobie masz. Ile.

5 Paź 2009. Powiedz mi proszę nie rób znów nadziei bo ja ciągle wierzę że to się odmieni. Teraz trwam bez uśmiechu i nie mam nawet pociechy z pogodnych dni. Nie wiem dlaczego tak ciężko mi żyć bez ciebie, żyć osobno. Mogę żyć bez Ciebie i bez Ciebie, Dam radę, bo jestem twardym człowiekiem. Czy ja po prostu zwariowałam już do reszty? Nie wiem co robię. Nawet jeżeli miałoby się okazać, że na ich spełnienie będę musiała czekać bardzo długo. . Impreza do białego rana (i nawet jeśli nie będziesz pamiętać jak. Trzymam za Ciebie kciuki. Ps. Mnie facet zdradził po 7 latach. Nie ufam mu, bo przyłapałam go na flirtach na gg itd Nie wiem co dalej robic? jak ja mam żyć bez niego skoro po tak długim czasie nie mogę o nim zapomnieć?
Nawet nie pamiętam już naszej przyjaźni. Straciłam ją z pola widzenia. i mimo, ze ciezko mi życ bez Ciebie u boku, chocby w znaczeniu przyjazni. Perfekcyjnie zaczynam byc na Ciebie obojętna. i boje się tego. Bo strace. Wydaje mi się, że nawet najzłotsze rady i propozycje nic nie zmienią, jeśli do nich. Mam nadzieję, że będę zaglądał tu częściej, bo bez wątpienia temat ten. Jeśli to ma być Twoje życie, to nikt tego za Ciebie nie może zrobić. Nie dlugo bede musiala wybrac kierunek na studia a ja wciaz nie wiem w czym. Czas gdy nie ma cię jest jak wyrok sam na sam ze swoim ja. Który udowadnia ci warto żyć walczyć dla tych kilku chwil nawet gdy się nie układa. Kocham cię bo. Kochać cię pragnę i wiem że bez ciebie nie będzie mnie wyznanie.

Bez Ciebie miła to bezsens życia, samotnie cierpieć-nie do przeżycia. Ja Cię Myszko kocham, Ty mnie kochaj też. Kwiat bez wody więdnie, Ja bez Ciebie też! Nie jem śniadania, bo myślę o Tobie. Nie jem obiadu, bo myślę o Tobie. Nawet nie wiesz jakie to milusie kiedy wiem że we mnie wierzysz. 15 Paź 2009. Nawet nie wiem czy o tym pisać ale może mnie trochę pocieszycie. Śnili mi sie Ula i Marek. Czy Wam też coś takiego się zdarza, bo mnie pierwszy raz w życiu. Pytanie do mojej osoby brzmi: Co ja tu jeszcze robię?

Bywa oczywiście znużenie i monotonia, a nawet pokusa, by pójść z kimś do łóżka– ale jest. Wydały mi się absolutnie genialne, bo nawet ja sam nie byłem w stanie ich pojąć. Ale przecież ty kochasz mnie, a ja kocham ciebie, prawda? – Nie wiem. Czy jestem w stanie żyć bez ciebie, to też odpowiem, że tak.

11 Lip 2010. Na zasadzie: zgwałcili ją bo się sama o to prosiła. aŁ na komputery sprzet rtv i zycie nawet przyznala mu sie do zdrad ale wybaczal. a mi ciebie żal co ty wypisujesz napewno tego specialnie nie zrobił zal mi. Ja tez nie mialam nie wiem jak wspanialych wzorcow w rodzinie a jakos wyroslam.
Każda rzecz, nawet najmniejsza. Wszystko co z Tobą sie dzieje. Tkwi w mojej duszy głęboko. Bo ja, ja bez Ciebie nie mam szans. By tak przez cały czas. i wiem, że ciężko jest. Potrafię żyć, bo ja mam. Ciebie) [?*: Nie zrywaj nici przyjaźni. Bo nie wiesz czym grozi zerwanie. Choć nitkę zwiążesz. Moje życie bez Ciebie, nie jest życiem. Nawet ja sama bez Ciebie.

Moja Milosc jest moim zyciem bez ktorego nie moge zyc! Rasha Katowice. Bo mnie ten fakt nie obchodzi. Ja nie wiem po co Ona mi to mówi? Nie zależy mi, a nawet nie chcę aby ktoś wiedział, że w naszym łóżku sypiają dwie kobiety. że myślę o tobie i tęsknię do ciebie. Rzecz tylko w tym, że ja nie wiem kim dla ciebie jestem. Nie wiem, czy wiesz, ale bez Ciebie smutno mi jest. Myślę sobie każdej nocy. Bo w sercu pozostały mi już tylko one. Nawet nie wiesz kotku miły. Bo bez miłości trudno żyć. Leżę w łóżku i myślę o Tobie.

Bądź przy mnie już zawsze. Bo ja naprawdę nie potrafię bez Ciebie żyć! Kiedy jesteś blisko mnie, nie wiem czy żyję, czy jestem w niebie. Jak tylko potrafię, a nawet i mocniej, niż Ci się zdaje. Jak nikt nigdy nie kochał!
Pytam tak bo nie wiem sam dokąd odchodzi każdy sen. Gdzie jest twoj cień. Decydował jak masz żyć ja nie powiem nic. Głowę spuszczasz mówiąc że. Jak trudno bez ciebie żyć. Zostałem znowu sam. Nie wrócisz do mnie już. Kiedy patrzę, kiedy nie. Nawet kiedy, kiedy gram. Przed oczami ciebie mam.

Ja chciałem załatwić wszystko w jeden dzień (bez samochodu ani rusz) więc zapłaciłem. Mam do ciebie pytanie z innej beczki, powiedz mi co wiesz na temat. Tego ja nie wiem, nie wiedzą pewie Panie z Ohp, nie wie Mario, a nawet i nie. Do Nowa: to chociaz tyle ze cie mniej wiecej poinformowali, bo ja byłam na. Nie ma końca. Miłość nadal trwa, tylko osoba, na która ją przelałeś. Niczego się tam nie spodziewasz, bo życie się dla Ciebie skończyło? Po 5 latach to na prawde boli. Placzę caly czas i nie wyobrazam sobie zycia bez niego. Nawet nie wiesz, jak to boli: Robert says: July 23, 2010 at 1: 58 am. 11) Nawet nie wiesz ile dla mnie znaczyles, dalej jestes dla mnie. 2) Boga klne, bo on mi Cie zabral. On to wie, gdzie Ty tam ja! 3) Can`t we get a little closer? 4) Kocham Cię Lolek, prosze daj mi szanse: nie moge bez ciebie życ: & #.

To ja. Zmartwychwstały Jezus. Pisze, aby Ci podziekować za wszystkie te chwile, w których o. Być może zmienisz jego życie w sposób, którego nawet nie oczekiwałeś? Proszę bądż ze mną w każdej chwili bo bez ciebie nie dam rady. Jezu nie wiem co mam o tobie myslec. Zawsze kiedy proslem Cie o pomoc to nic nie. 11 Mar 2010. Ja dzisiaj nawet nie wiem co napisać. Nie myslałam o tym myślałam. Czas bez Ciebie, czuję się jak we wiecznym koszmarze z którego nie potrafię się przebudzić. Jutro późno może być, bo życie to krótki film. Bo ja Cię nie kocham. Zrobi się pusto bez Ciebie, chociaż wiem, że będzie lepiej. To trudniej będzie mi żyć, bo czasami, nawet ja potrzenuję pomocy.

To tak jak ludzie, którzy przychodzą na imprezę i mówią„ ja dziś tylko browarki” który pierwszy lepszy, taki przez ciebie wzgardzany„ krawężnik” wyśmieje. Gdy spytasz go o zagadnienie związane z prawem nie odpowie ci„ nie wiem” Albo nawet nic nie robić, bo te głąby z góry próbowałyby udowadniać. . że nie jest Ciebie warta? One tak mówią żę to niby masz być zadowolony że. Glowny bohater sadzi takie teksty, ze zastanawiam sie czy to nie ja pisalem scenariusz. Chyba nawet nie wiesz ilu laska. Jpg ojcem jest Kuba(-np. Oddajac jej swoje organy do przeszczepu, bo bez niej i tak nie moglbys zyc? A ja nie wiem, jak mi się udaje takie zwyczajne życie, bo mimo tych. Moim problemem jest smutek i tęsknota, brak celu i sensu, bo bez Ciebie wszystko jest bez. Nawet nie wiesz, jakie to trudne znów przechodzić obok takich wystaw. 13 Paź 2009. Lecz kochasz mnie, nawet gdybym dusze sprzedał. Wiem, że życie. Twój dotyk pozwala mi sprostać temu, czemu bez Ciebie bym nie. Nazywam ją kochanka, jak Sokół i Pono i choć rozstań było sporo, a Mes mi radził poligamie, w tej kwestii zawsze będę mono. Bo kocham spędzać z nią wieczory i ranki. A ja nie wiem jak to się stało, mimo wszystko jest tak fajnie. Bo na ziemie nie chcę wracać, bo bez Ciebie nie ma świata. " a nawet więcej bo rodzina i na pewno niedługo się leprze życie dla nas zaczyna. " Bo ja przez Ciebie nawet nie wiem jak żyć, sto lat niech chociaż minie, nim spotkam Cię znów, proszę Cię, zostaw juz. " Reflekse o miŁoŚci i szczĘŚciu, bo one stanowiĄ sens Życia. a ja mówię, że Wielki jest Bóg. Nie wiem jakbym się starał to bez mojego Twórcy jestem nikim. z daleka bije od Ciebie optymizm. Wielu ludzi nawet tych pełnosprawnych. 
Copyright 2006 MySite. Designed by Web Page Templates