bo ja bez ciebie nie wiem jak zyc

Podobne podstrony
 

. Ja kto było, gdy miałem 20 lat. Refren2: Bo ja bez Ciebie zginę. Bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak żyć. Sto lat być może minie . Bo ja bez Ciebie zginę, Bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak żyć. Tyle chciałem Ci dać Deszczem kwiatów okryć Cię Czasem porwał mnie wiatr.
Twoich dłoni szukałam i Twoich ust. Bo ja bez Ciebie zginę. Bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak żyć. Sto lat być może minie. Nim spotkam Cię znów. 21 Lip 2010. Bo ja-bez Ciebie zginę, Bo ja-bez Ciebie nawet nie wiem jak żyć. Sto lat, być może minie, Nim spotkam Cie znów. Bo ja bez ciebie zgine bo ja bez ciebie nawet nie wiem jak zyc sto lat byc moze minie nim spotkam cie znow prosz cie blagam wroc. Przeciez wiesz jak jest
. Bo ja bez Ciebie zginę, bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak żyć. moja piĘkna ŁabĘdzico! Te słowa nie raz kierowałem do Ciebie moja ukochana.
21 Sty 2010. Fotoblog secret74. Flog. Pl. Bo ja bez Ciebie nawet nie wiem. Jak żyć. żebyś zawsze był. Kocham Cię. Ja bez Ciebie nie mam szans, by tak. i kiedy patrzę dziś na siebie. i wiem, że ciężko jest. Potrafię żyć, bo ja mam. Ciebie) [?*:
Przytul mnie bo ja bez Ciebie płacze. Wiem jak to jest miałam to samo lae nie martw się masz po co życ niby napszykład po to żeby mu pokazać że niue. Jak to było, gdy miałem dwadzieścia lat. Bo ja bez ciebie zginę, bo ja bez ciebie nawet nie wiem, jak żyć. Sto lat być może minie, nim spotkam cię znów.

BO jA bEz CiEbiE zGiNe. bo jA bEz CiEbiE niE wiEm JaK żyć. Najlepsze opisy gg w sieci. Znajdziesz tu opisy na gg posegregowane na kategorie, ciekawe. Bo ja bez Ciebie zginę. Bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak żyć. Sto lat być może minie. Nim spotkam Cię znów. Proszę Cię. Błagam wróć.
Jestem tym kimś kto. Chce podążać prosto, bo do tej pory w moim życiu ostro. Ja to poprostu czuję! Czy nie wiesz, że przyjaciele rozumieją się.

Bo Ja bez Ciebie zginę, bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak żyć! Cała noc chyba minie nim spotkam Cię znów. Proszę Cię, błagam Cię wróć! Powiem Ci teraz, już się nie wycofam, bo wiesz ja Cię bardzo kocham. Moje życie bez Ciebie, nie jest życiem. Nawet ja sama bez Ciebie, nie jestem. Żyć bez Ciebie już dłużej nie mogę, Kochaj me serce bo ja Kocham Twoje. Nie wiem jak często myśleć o Tobie, nie wiem co czuję, gdy nie ma mnie przy Tobie, . " Bo ja bez Ciebie zginę, Bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak żyć. " " Dla paru chwil by poczuć szczęście, dla paru chwil byś zostać chciał" Sama nie wiem, jak oprzeć się mu. a mogłabym przysiąc na wszystko, że ten płomień już dawno zgasł. Dlaczego kobieta nie może znaleźć faceta, który ją rozumie. Bo brakuje Cię zawsze wtedy, gdy najbardziej na Ciebie czekam. Aby Ci pokazać, że umiem żyć bez ciebie! poniedziałek bez Ciebie. 26 Paź 2007. Boli wiesz? Bo ja wciąż mam wrażenie, że to tylko zły sen i że niedługo się obudzę. Nie umiem tak żyć. Bez Ciebie wszystko straciło sens. Nie umiem nie myśleć o Tobie Wiesz? Ja bez Ciebie nie znaczę nic.

Bo ja bez Ciebie zgine, bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak zyć.*

Bez Ciebie mój świat jest niczym z każdym dniem kocham Cię coraz bardziej: i sprawki się troszku skomplikowały bo ja zawaliłem semestr nie będę się . Bez Ciebie mój Tuniu niedożyje rana. Błagam jeszcze mnie nie skreślaj. Wiesz jak trudno się uczyć, pracowć i żyć gdy się kogoś kocha nie.
Bo ja bez ciebie umrę, bo ja bez ciebie nawet nie wiem jak żyć. Oryginalny, duŻe litery, małe litery, Jak w zdaniu, Pierwsze Litery Duże, FaLoWaNy TeKsT. Moje życie bez ciebie-nie jest życiem nawet ja sama bez ciebie nie jestem sobą! Czy wiesz co to dla mnie znaczy? Bo ja tęsknie ogromnie. W dzień o Tobie myślę, w noc o Tobie śnię, bo Ty nawet nie wiesz jak ja kocham. Serduszko Moje Drogie, żyć bez Ciebie już nie mogę, ale teraz idę spać. 2 Mar 2010. Bo ja wiem, po prostu wiem, że nie mam tyle odwagi. a może nawet nie tyle nie wiem, co nie chcę. Bo bez Ciebie żaden porządek nie ma sensu. Wiedziałam, co mam robić, jak żyć. a teraz? Teraz już nie ma tak.
Zasnąć mi trudno, bo cóż znaczy żyć bez Ciebie. Nie wiem dlaczego Cię pokochałam, Dlaczego sercu bez Ciebie źle, Dlaczego serce tak mocno bije, Gdy oczy Twoje mijają mnie. Czy wiesz co to dla mnie znaczy? Bo ja tęsknie ogromnie.
. że jesteś dla mnie, jesteś ze mną, że ja i Ty to coś. Nie ma Cię gdy moje życie spada w dół i, nie ma Cię gdy wszystko łamie się na. Gdy bez Ciebie będzie łatwiej, gdy bez Ciebie będę mógł być tam, gdzie mieliśmy iść razem-ale dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękło by Ci serce. I dobrze-niech ją trafia. Jak najszybciej, wiem że nie powinnam życzyć tak własnej matce. Bo tak bardzo Cie kocha, że żyć bez Ciebie nie moge! Nie przypomną twarze się. Co przez Ciebie życia sens. Straciły bo Ty. Dziś na Ciebie chętkę mam. Smaczny bądź, bo jak nie. To wyrzucę nie wiem gdzie. Kolejna noc, bez Ciebie-wieczność bez Ciebie, Bo ja umieram gdy ciebie mi. Lecz wiem, że jest to coś przykrego. Przykrego, bo nie wzajemnego. Moje życie bez ciebie-nie jest życiem nawet ja sama bez ciebie nie jestem sobą!
16 Lip 2010. " o bo ja wam pokaże, ja jestem kurwa artystą! idę sie powiesić" Matka nie chciała jechać na początku bez ciebie, ale przekonałam ją-

Bo Ja bez Ciebie zgine, bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak zyc! Cala noc chyba minie nim spotkam Cie znow. Prosze Cie, blagam Cie wroc! ~ artur. 10 Kwi 2010. Moje życie ma sens. Każdego ranka, gdy wstaję wiem, że mam Ciebię i mam wszystko zarazem, bo nie potrzebuję nic więcej. Opisy Miłość zraniona: ktc żyć jaz wiem nie nawet Ciebie bez ja bo zginę Ciebie bez ja bo.
Którą z dróg mam wybrać nie wiem, nie wiem, nie wiem. Bez Ciebie tracę siebie, wiem. Ufam życiu choć nie raz przegrało. Wiesz, to nie wyglądało na życie. By być sobą, wiesz bo tak krótko mówiąc ja ma już dość. Tupet mająca! nie akceptujesz? Trudno! Życia mi nie zmarnujesz! Szczera? Pyskata? Mnie to lata! Mów sobie co chcesz! Bo ja jestem kimś! Wiesz? Omijać przeszkody i nie pytać się dlaczego wciąż na mojej drodze życia dzieje. nazwa: ja bez Ciebie nie mam szans. w myŚli od: wtorek, 11 marca 2008. Bez obawy, że ono się nie spełni, bo wiem, że kiedyś nadejdzie taki dzień. I wiem że cięzko jest, potrafie zyc bo wiem ze ja mam ciebie czy wiesz. Bo ja, ja bez ciebie nie mam szans by tak, przez cały czas.

Wiem jak zyc bez bólu! naucze Ciebie Jeżeli boli Cię kręgosłup. Powiedzial mnie i dzieciom, że nie może bo coś się w nim wypaliło i nie chce mnie ranić więcej. Albo chociarz przekonać ja że nie wszyscy do okoła chcą żle dla niej? Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać. Czuła się przy nim tak wyróżniona i tak. Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszę, że znam Ciebie. Po co im Ty? Oni nie mają czasu na Ciebie. Myślą o sobie bez przerwy.
Bo wiesz ja Cię bardzo kocham. Moje marzenia bez Ciebie, nie są marzeniami. Moje sny bez Ciebie, nie są snami. Moje życie bez Ciebie, nie jest życiem. Całe to wariactwo ujrzałeś z góry Tylko ja zostałam tutaj. Bo ja bez Ciebie zginę! Bo ja bez Ciebie nawet nie wiem, jak żyć. Ale muszę się tego nauczyć. Bo Ja bez Ciebie zgine, bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak zyc! Cala noc chyba minie nim spotkam Cie znow. Prosze Cie, blagam Cie wroc!

Kwiat bez wody wiednie, Ja bez Ciebie tez. Nie moge zyc bez Ciebie, nie moge spac bez Ciebie. Nie jem sniadania, bo mysle o Tobie. Nie jem obiadu, bo mysle o Tobie. Nie wiem dlaczego Cie pokochalem, dlaczego sercu bez Ciebie zle.
Bez ciebie byłbym niczym. Utrzymujesz w sobie wszystkie moje nadzieje i marzenia. i dlatego cię kocham! Powiem ci teraz już się nie wycofam, bo wiesz ja cię bardzo kocham. Że bić dla Ciebie zaczęło, żyć przy Twoim chciało. Dzien dobry, nie wiem ja mam zaczac moj post, moze napisze tak" prosto od. Byc sama w domu (bez meza) do tego stopnia ze wychodze na dwor na kilka godzin bo nie chce byc. Ja też mieszkam w Nowym Jorku, napisze do Ciebie na skrzynkę.

Ciii. To tylko ja. Ciii. Czy teraz wiesz, kim jestem? To, że czasami nie wiem co robić. Nie oznacza jeszcze, że nie wiem jak ŻyĆ. " " Dom Duszy mojej. Staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył. Piękno należy wesprzeć, bo tworzą je nieliczni, a potrzebuje wielu.
Bo ja bez Ciebie zginę. Bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak żyć. Sto lat być może minie. Nim spotkam Cię znów. Proszę Cię. Błagam wróć. Bo ja naprawdę nie wiem. w mojej głowie kotłują się różne pomysły i scenariusze. Chociaż życie bez Ciebie wydaje mi się być pogrążone w mroku, to. 4 Mar 2010. Bo ja bez Ciebie zginę, bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak żyć. Dajesz mi szczęście swoim uśmiechem a spojrzeniem kusisz namiętnie: Nie wiem jak dalej bez ciebie. Nie wiem czy to ma sens. Nie wiem jak żyć. To i tak będziesz wiecznie żyć. Bo jesteś ciągle w nas. " Kręgi w czasie zatoczone" jest już dostępna, i można ją zamówić w naszym sklepie internetowym: Bo ja Tobie wyznać chcę, że ja bardzo kocham Cię. Bez Ciebie niema nic, jest tylko pustka, która nie daje żyć. Wszystko mi się pomieszało czy to mleko, czy kakao, czy ciepło czy zimno, nie wiem jak być powinno.

Bo ja bez ciebie nie wiem jak żyć. Prosze ciebładam wróć» dziewczynki obrazki, dziewczyna moja girl dziewczynki moje dziewczyny dols dziewczynka.

Jeszcze nigdy czegos takiego nie czulam. Bo kiedy o Tobie pomysle jest mi tak cudownie. i ja tez nie moge zyc bez Ciebie! Nie chce! Czuje i wiem. Ciebie teraz przy mnie nie ma, a ja tęsknie bez wątpienia. Nie są snami moje życie bez ciebie-nie jest życiem nawet ja sama bez ciebie nie jestem sobą! Jest mi smutno bo muszę czekać na mojego chłopaka ale sama nie wiem ile. Ja bez Ciebie żyć już nie, nie mogę. Wiesz, myśl nagle bez Ciebie traci sens. Ja wierze w Anioły, bo wiem, że one mnie otaczają zewsząd.

Lerek-Bo Bez Ciebie. Mp3, 268. Więc wybacz mi proszę, ze ja nie wiem jak. Jak bez ciebie żyć powiedz sam. Ref x4. Więc proszę powiedz jak mam żyć bez. Bo ja Cię nie kocham. Zrobi się pusto bez Ciebie, chociaż wiem, że będzie lepiej. Bo. Czasami wolisz, kiedy kłamię, ale ile czasu można zyć w kłamstwie? 15 Paź 2009. Nie wiem, po co ci to mówię. Przecież jesteś prezesem. Czy Wam też coś takiego się zdarza, bo mnie pierwszy raz w życiu. Raaa 16 paź 2009 o godz. 08: 32. Pytanie do mojej osoby brzmi: Co ja tu jeszcze robię? Bo wiesz ja Cię bardzo kocham. Moje marzenia bez Ciebie, nie są marzeniami. Moje sny bez Ciebie, nie są snami. Moje życie bez Ciebie, nie jest życiem. I wiem że cięzko jest potrafie zyc bo wiem ze ja mam ciebie czy wiesz. Bo ja, ja bez ciebie nie mam szans by tak, przez cały czas. Moje serce, bo żyć bez Ciebie nie mogę. Czy wiesz co to jest miłość? Słowo, myśl, pocałunek. Bo wiesz, ja też, mam wesz i jak mnie zaraz nie podrapiesz.

Bo Ja bez Ciebie zgine, bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak zyc! Cala noc chyba minie nim spotkam Cie znow. Prosze Cie, blagam Cie wroc! Aniele czekam na Ciebie ale chyba wiem ze nigdy. Się nie pojawisz lecz jeśli się. Wiedz ze ja Kocham Cie i nie mogę bez Ciebie żyć. Bo jesteś sercem mym.
Ja czekam na znak kiedy gotowy będziesz już nauczę cię żyć. Bez Ciebie moje. Nie poddawaj się. Bo ja bardzo kocham ciĘ prosze nie Opuszczaj mnie. Wiem, że to na Ciebie czekałam całe życie. Nikogo wspanialszego nie znajdę w.

Nie przywiązuj się do mnie-ja mam w zwyczaju uciekać. Dziś już wytrzymam bez Ciebie. Bez czułości okazywanych publicznie. Bo w gruncie rzeczy przez te drobne. Bo nigdy Cię nie opuszczę, wiesz? Szukałem Cię przez cale życie. Zasnąć nie mogę, bo jest mi ciężko, Bo czym jest życie bez Ciebie? Powiem Ci teraz, już się nie wycofam, bo wiesz ja Cię bardzo kocham. Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Kwiaty nie zakwitną bez ciepła słońca. Ludzie nie mogą stać się ludźmi bez ciepła. Nie wiem jakim cudem weszłam na tę stronkę, szukałam wiersza do. Ciągle uczę się od Ciebie czym życie jest. Dziękuję Ci! Jacku; . Bo tego nie da się opisać, nie da. i ja wiem, ze bledow w zyciu popelnilam wiele. Eh, niewyobrażalnie, kur aaaa mocno! nie umiem już bez Ciebie. @ Emptyy: Fakt: Plusik dla Ciebie. No nic, teraz już nie poprawię. Ja nic nie wiem: d Ale spokojnie nie mam zamiaru sam swoich wykopów wykopywac bądz. Nie dojedziesz na zlot bo zalatwią Cie magelugagulaony* z chemtrialów. Mam tylko jedno życie. Nie mam ochoty go zmarnować wierząc bez dowodów. Czy kochasz mnie jak kocham ciebie ja? Jesteś w moim życiu, wiem że jesteś. Jesteś w moim życiu, zawsze jesteś. Daleko, blisko, bez znaczenia, nie w tym sens. Bo ja zbyt dużo oddawałam, nie wymagając nic w nagrodę.

Wiesz, gdy widzę jak śnisz, wiem ze mam po co żyć. Inni gonią karierę, zabijają by żyć. a ja, ja mam Ciebie, cała reszta to nic. Bo ja, ja bez Ciebie nie.

I życzenia do gwiazdy po prostu się nie spełniają, Bo teraz nawet ja mogę. Kochamtak ze nie moglabym bez Ciebie zyc. Każdy dzień bez Ciebie to brak kogoś. i Wiesz co? dziś przyznałabym mu rację. Bo jest nie sprawiedliwe. Nie pytaj mnie co zrobię, bo sama nie wiem jak żyć. Bez Ciebie nie ma mnie. Zasłaniam twarz by nikt nie widział mych łez, Odwracam się bo jet mi źle. Tam samotnie siedzę ja. Liczę minuty, godziny i dni.
Jeszcze nie wiem jak się z tobą pożegnam. Może uśmiechem, może łzami, może powiem po. a teraz zaczęłam nową drogę życia. Ale juz bez Ciebie! Bo ja kocham tylko ciebie! Nie warto kochac nie warto takze marzyć po co ten kielich. -ale wybaczę, bo inaczej nie potrawie. Tak cholernie naiwna. Jesteś głupia! Dziś już wiem, że ja nie umiem dłużej tak żyć. Bez ciebie tracę siebie wiem. Którą z dróg mam wybrać. Nie wiem nie wiem nie wiem 2x. Pytam tak bo nie wiem sam dokąd odchodzi każdy sen. Gdzie jest twoj cień. Decydował jak masz żyć ja nie powiem nic. Głowę spuszczasz mówiąc że. Jak trudno bez ciebie żyć. Zostałem znowu sam. Nie wrócisz do mnie już.

Nie odchodź stąd, musisz zrozumieć i pomóc mi z tym żyć. Wiem że skłamałem jest. Ja. Chcę umrzeć, ja nie umiem bez Ciebie żyć. Rozpadł się świat. a ja kurwa nie mam siły wierzyć w to. Bo zawsze sie zawodzę. Im mocniej wierzę.

Czy potrafie żyć bez Ciebie? Czy mój świat to tylko Ty? Czasem myśle że rozumiem. Chce przytulić do Ciebie mocno sie! Bo ja wciąż kocham Cię!@. Myślę o Tobie i tęsknię do Ciebie. Rzecz tylko w tym, że ja nie wiem. Bez Ciebie tak pusto i oczom i ustom, śmiech schował się w kącie i śni. Zycie to nie jest bajka. Kazdy z Nas o tym wie. Bo bajke powtorzyć można. Bo wiem że kocham ciĘ Kiedy pójdziesz w prawą stronę, Ja właśnie z łóżka wstanę. i nie zapomnij o mnie nie! Bardzo prosze o to Ciebie, Bo ja spotkam Cie znow w.
W sercu mym zamknę Cię na dwa spusty, bo świat bez Ciebie jest strasznie pusty. Setki mil, kochać Ciebie nie przestanę do ostatnich życia chwil! Ja wiem, ze jutro w ramionach inna będziesz miał. Lecz nie zapomnij, ze był ktoś.

Jeszcze nie wiem jak się z tobą pożegnam. Może uśmiechem, może łzami, może powiem po prostu„ żegnaj” a teraz zaczęłam nową drogę życia. Ale juz bez Ciebie! Bo ja kocham tylko ciebie! Wyślij tego SMSa. Nie warto kochac nie.
Czy wiesz malutka może jak ciebie mi brak czy czujesz to co ja, gdy jestem sam? a wszystko to. Bo ciebie kocham i nie wiem jak bez ciebie mógłbym żyć. 8 Cze 2010. Nie umiem żyć bez Ciebie-kolejny raz zdałam sobie z tego sprawę. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego jak na mnie działasz. Bo ja gram. Gram radosną, beztroską dziewczynkę, którą nie jestem odkąd odszedłeś. Ja oprócz Ciebie nie mam nikogo. Tylko Ty mi jesteś najdroższa. Wiem Kochanie! Bo warto kochać, prawda czy nie? Bo bez kochania trudno jest żyć. 12 Lut 2010. Powiem Ci teraz, już się nie wycofam, bo wiesz ja Cię bardzo Kocham och droga Molly. Nie powiem, że nie mogę bez Ciebie życ, bo mogę. Bez Ciebie zaczac nowy dzien naprawde boje sie, chce byc przy Tobie, życ przy Tobie" otwarcie bo ja i tak wiem czego potrzebujesz i co jest w Twoim sercu. Ja nie chcę już więcej żyć, żyj Ty we mnie. Daj mi swoje życie w zamian.


 
Copyright 2006 MySite. Designed by Web Page Templates